Arda Han
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz..

+8
Turkish_KANKS94
aysunnn
_ChiLem_
texin
ümit
sheyma
gülsah_berlin
eRiQ
12 posters

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz..

Mesaj  eRiQ C.tesi Mart 13, 2010 6:43 pm

Buyurun arkadaşlar Arda Han abiye ne söylemek isderdiz ???

Arda Han abi seni çok seviyoruz Başarılar
eRiQ
eRiQ

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty :)

Mesaj  gülsah_berlin Çarş. Mart 17, 2010 2:23 pm

Onu ne kadar sevdigimi ve hayran oldugumu cok iyi biliyor ama ben buradan bir kez daha söylemek istiyorum.
Basarilarinin devamini diliyorum ALLAH in izni ile.....
gülsah_berlin
gülsah_berlin

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty Geri: Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz..

Mesaj  sheyma Perş. Mart 18, 2010 9:06 am

öncelikle herkeze mrb bnm ardahanı ilk çıktığı günden beri severek diliyr ve takip ediyrm benim kendisine hayranlığım şöle başladı benim ilk erkek arkadaşm ve beni aldatan insan kendisine ikizi kadar çok benziyo sesi olsn fizi olsn herşeyiyle inanılmaz benziyon ilk gördüğümde sırf bu vardı aklımda ama zamanla onn sesinin bağımlısı hale geldim artık heran cebimden tv den netten mp3 ten arda han dinlemeye başladım başka kimsei dinleyemz hale geldim ama iiyikide öle olmş böle mükemmel bi sesin farkına vardım Smileçok memnunum
kendisiyle hiç konuşma yada birebir yazışma gibi bi lüksüm olmadı ama çoq istemişimdir bunu fakat facede bir sürü arda han var
maillerden de yollayamıyrm sahte olabilir diye bu konuda bana yardımcı olrmusunuz
sheyma
sheyma

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty Geri: Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz..

Mesaj  gülsah_berlin Perş. Mart 18, 2010 4:21 pm

sheyma demiş ki:öncelikle herkeze mrb bnm ardahanı ilk çıktığı günden beri severek diliyr ve takip ediyrm benim kendisine hayranlığım şöle başladı benim ilk erkek arkadaşm ve beni aldatan insan kendisine ikizi kadar çok benziyo sesi olsn fizi olsn herşeyiyle inanılmaz benziyon ilk gördüğümde sırf bu vardı aklımda ama zamanla onn sesinin bağımlısı hale geldim artık heran cebimden tv den netten mp3 ten arda han dinlemeye başladım başka kimsei dinleyemz hale geldim ama iiyikide öle olmş böle mükemmel bi sesin farkına vardım Smileçok memnunum
kendisiyle hiç konuşma yada birebir yazışma gibi bi lüksüm olmadı ama çoq istemişimdir bunu fakat facede bir sürü arda han var
maillerden de yollayamıyrm sahte olabilir diye bu konuda bana yardımcı olrmusunuz

merhaba sheyma:)

bende tesadüfen bi posterini gördüm arda´nin ve o an oldu hersey ben cok kissa bi zamanda tanidim kendisini cok sükür yakindan görme ve konusma imkanim da oldu biz ailece hayraniyiz arda nin hele kiz kardesim geceleri mp3 ünde onun müziklerinin dinleyerek uykuya daliyor hatta msn de yazisiyorlar bile:D arda abisiyle:)))

bana bi özel mesaj atarsan sana yardimci olabilirim.....

iyi günler herkese:)
gülsah_berlin
gülsah_berlin

Mesaj  sheyma Perş. Mart 18, 2010 6:24 pm

inan beni çok mutlu ettin inanmassınız güne ardayla başlamadığım zamn çok asabi oluyormşum arkadaşlarım bunun farkına vardı Smile senin adına da çook sevindim yaşını bilmediğim için gülşahcım ayrıca çook teşekkür edrim bni inanılmaz mutlu ettin yha şuan inanmasıın mutluluktan ağlıyorum sabahtan beri pc başında cvp bekliyodum Smile
sheyma
sheyma

Mesaj  ümit C.tesi Mart 20, 2010 12:06 pm

gerçekten gzl bir şarkı olmus bittimi aşkımız sizi seviyoruz başarılar =)
ümit
ümit

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty ARDA_HAN KARDEŞİM BAŞARILARININ DEVAMINI BEKLIYORUM

Mesaj  texin C.tesi Mart 27, 2010 9:55 am

Arda-Han Kardeşim,

Ben Denizli'den Teksin AHLAT
Mobilya Fabrikasında Fabrika Müdürüyüm.

Senin için ne yapmamı istersen görüşelim.

Gsm : 0 555 577 06 42
E-M@il : emlteksin@hotmail.com

OSB.1.Kısım Turan Bahadır Cd.No:5 Merkez/DENİZLİ
Web : www.berfimo.com
Medya : www.artexmedya.com
texin
texin

http://www.artexmedya.com

Mesaj  texin C.tesi Mart 27, 2010 10:00 am

Gerçekten Parçaların çok güzel ve beni etkilemeyi başardı.
Bende müzikle uğraşan biri olarak gerçek sesleri iyi bilirim.
texin
texin

http://www.artexmedya.com

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty Arda han ' a

Mesaj  _ChiLem_ Perş. Nis. 01, 2010 8:35 pm

Yoksa bittimi aşkımız.. ? Yoksa bittimi diyorsun.. Tek varlığım sensin canım bunu sende biliyorsun..
Bu dizeleri söylerken aşık oldum sesine.. Gerçekten çok başarılısın ve gayet yakışıklısın. İnşallah dahada başarılı olursun. Yolun açık olsun Arda han. Seni Seviyorum Smile
_ChiLem_
_ChiLem_

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty slm arkadaşlar

Mesaj  aysunnn Çarş. Nis. 07, 2010 12:11 pm

bende yeni arkadaşınızım...Smile Ardahan'ı çok seviyorum yhaaa sabah kalktığımda ilk işim pc nin başına geçip kliplerini izlemek gün boyu aynı şarkıları dinliyorum ilk çıktığından beri hayranım çokkk şekerr veee çoookkkk tatlıııı helede sesi beni bitiriyoooo eeee altında YUSUF TOMAKİN in imzası varsa tamamdır:))) çünkü öle değersiz kişileri asssslaaa çıkarmazz piyasaya hem yusufa hemde ardahan' a HAYRANIM VE ÇOK SEVİYORUMM YUSUFUN ÇIKARDIĞI HERKESİ SEVİYORUM İŞİN AÇIKCASI ................ ARDAHAN İNŞALLAH TANIŞMAK GÖZLERİNE BAKARAK ŞARKILARINI SÖYLEMEK NASİP OLURRR.....Sad(((
aysunnn
aysunnn

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty ARDA-HAN

Mesaj  Turkish_KANKS94 Çarş. Nis. 07, 2010 10:27 pm

TELEVIZIYONDA ilk gördüyümde gözlerimi alamadim:shock:
resmen daldim // (Bittimi a$KIM)
harika bir ses // allah övmü$te yaratmi$ (ma$allah)
cok büyük hayraninim arda-han abii Wink
Turkish_KANKS94
Turkish_KANKS94

Mesaj  derbeder47 Perş. Nis. 08, 2010 1:06 pm

yha sesi coq etkileyici bana yusuf tomakini hatırlatıyor... kendisini almanya'da dinleme firsatı bulmuşstum ve coq beqendim basarılarının devamını diliyorum!!!!!!
derbeder47
derbeder47

Mesaj  aysunnn Salı Nis. 13, 2010 11:24 am

burada albümünü bulamıyorummmmmmm:( Sad
aysunnn
aysunnn

Mesaj  ZEHRA Salı Nis. 13, 2010 11:31 am

BEN SÖLİCEK TEK Bİ SÖZ BULAMIYORUM DAHA DOĞRUSU KELİMELER YETMİO...ŞARKILARINI DA SENİİDE ÇOK BEĞENDİM....YOLUN AÇIK OLSUN ARDAHAN....İNŞALLAH DAHADA YÜKSELİR İSTEDİĞİN YERLERE GELİRSİN..SENİ SEVİYORUZ..

ZEHRA

Mesaj  gülsah_berlin Cuma Nis. 16, 2010 2:23 pm

aysunnn demiş ki:burada albümünü bulamıyorummmmmmm:( Sad

ararsan bulursun:)
gülsah_berlin
gülsah_berlin

Mesaj  eRiQ Paz Nis. 25, 2010 7:48 pm

Çok az kaldı...
eRiQ
eRiQ

Mesaj  zafer55 Ptsi Mayıs 24, 2010 6:50 am

süpersin tek kelimeyle.

zafer55

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty X

Mesaj  ebOs Salı Haz. 08, 2010 8:44 pm

BU MSJ KIME GITTII SIMDIK YA???????? KANN MAN AUCH AN ARDA-HAN HIER EINE NACHRICHT SENDEN??????? BIRSEY ANLAMADIM BURDA VALLAH

ebOs

Arda-Han`a söylemek isdediklerimiz.. Empty D

Mesaj  ebOs Salı Haz. 08, 2010 8:46 pm

ARDA-HAN SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUMMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed

ebOs

- Similar topics