Arda Han
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda-Han -Bittimi Aşkımız ? 2010 Albüm ilgili Bilgi!

2 posters

Arda-Han -Bittimi Aşkımız ? 2010 Albüm ilgili Bilgi! Empty Arda-Han -Bittimi Aşkımız ? 2010 Albüm ilgili Bilgi!

Mesaj  eRiQ Paz Nis. 25, 2010 7:47 pm

Arkadaşlar Uzun zamandır Takibini Bende sizler gibi yapıyorum, albüm Çıktı evet burası doğru ama dağıtımı henüz gerçekleşmedi...

ALbümün Muzik Şirketlerinin DAğıtıcı ve satıcı Fİrma İle İlgili Baglantı & satış Durumlarindan DOlayi Uzadığı Bilinmektedir.Albüm En kısa zamanda raflarda Olacaktır

sadece Bekleyeceğiz Hep beraber:)

İyi Forumlar Dİlerim
Smile

Sanatçının Albümünü satın alalım Arda Han abiyi seviyorsanız Ona destek olalım

Korsana Hayır!
Twisted Evil
eRiQ
eRiQ

Arda-Han -Bittimi Aşkımız ? 2010 Albüm ilgili Bilgi! Empty Arda-Han'ın Medya da Tanıtımı!!!

Mesaj  texin Ptsi Mayıs 24, 2010 8:12 am

Sayın Arda-han ve Ekibi,
Arda-han'ın albümleri ve yeteneği tartışılmaz, lakin tanıtım olarak medyada ve genel anlamda tanıtımının zayıf olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle iyi bir sponsor ile çok iyi tanınan bir sanatçı olarak ön plana çıkarmalıyız.

Teklifim, Arda-han için iyi bir organizasyonla önce Türkiye de iyice hafızalara yerleştirmek için ne yapılması ile ilgili kararlar almak, albümlerinde daha seçici davranarak bütün parçalarının üst düzey bestelerle donatılmasını sağlamak.

Saygılar... Başarılar...

Teksin AHLAT
Artex Medya
Ltd.Şti.
0 555 577 06 42
texin
texin

http://www.artexmedya.com

- Similar topics